Kamenná prodejna zaměřená na cyklistiku se na adrese Komenského 223 v Otrokovicích objevila již před více než čvtrstoletím. Obchod se servisem je tedy léty prověřená jistota, kam se vrací většina cyklsitů z Otrokovic i širokého okolí již přes 25 let!

Naše nabídka je neobyčejně široká. Jsme přesvědčeni, že u nás si kolo vybere skutečně každý! Specializujeme se na trekingová, krosová, městská, MTB, silniční kola i elektrokola. Najdete u nás jak dětská odrážedla, tak dětská kola ve většině velikostí.

Skladem držíme kola od 8 výrobců (4Ever, Author, Dema, Superior, Ghost, Scott, Apache a Lapierre). Celkem však umíme zajistit i kola značek Conway, Felt, Kona, Stevens, Leader Fox, BH, Galaxy, Giant, KTM, Santa Cruz, Trek, Storck, Eddy Merckx, Bergamont, Ridley, Look, Ritchey, Mongoose, Dartmoor, DMR, Wilier, Diamant, Borealis, Salsa, BBF, Winora, Haibike, Surly, Wheeler, Coboc, Dahon, Specialized, Electra, MRX, Scud, Azub, Kellys, Kross, Tern a další. Naše nabídka a možnosti jsou opravdu rozsáhlé. 

Jsme tu pro vás a rádi vám ukážeme, jaká jsou kola radost. Nevíte přesně, jaké kolo je to nejlepší pro vás? Neváhejte se na nás obrátit osobně na prodejně!