Jsme internetový obchod s jízdními koly, cyklistickými doplňky, součástkami a příslušenstvím. Provozovatelem eshopu je kamenná cyklo prodejna OtroKolo s.r.o.

OtroKolo s.r.o. z Otrokovic u Zlína je nová firma pracující od 1.1.2018, jejíž náplní malo­obchodní prodej a servis jízdních kol, elektrokol, koloběžek, cyklo příslušenství, oblečení i dalšího doplňkového sortimentu, který souvisí s cyklistikou.
Svou činností jsme volně navázali (sídlíme ve stejných prostorách se stejnými zaměstnanci) na firmu EURO BIKE, s.r.o., která na trhu s cyklis­tickým zbožím působí již od roku 1991, kamenná prodejna v Otrokovicích funguje na stejném místě od roku 1993. Od 1. 1. 2018 je kamenná prodejna provozována naší firmou.
V naší nabídce naleznete jízdní kola mnoha značek značek (např. Author, Scott, Dema, Stevens, Superior, Ghost, 4Ever, Apache ...) a koloběžky Kostka. V našem eshopu www.otrokolo.cz můžete také zakoupit doplňky, příslušenství a náhradní díly na kolo, např. dětské sedačky, cyklocomputery, pulsmetry, odpružené vidlice atd.
Proč nakupovat u nás?
  • Doprava nad 3 000,- Kč ZDARMA
  • Kola zasíláme vždy seřízená a po důkladné kontrole zkušeným mechanikem - žádné přeposílání krabic!
  • Rozsáhlý sortiment produktů máme skladem
  • Dlouholetá zkušenost s jízdními koly, tradice více než čtvrt století
  • Široký výběr značek - rádi doporučíme a vybereme nejen kolo pro každého

Náš tým


Historie společnosti


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

AnketaDiskuse