Kostka

Koloběžka KOSTKA HILL FUN KID (G5) Více

Výrobce: Kostka Kód produktu: KO986

6 790 Kč s DPH
Varianta neexistuje
Neon Lemon

Koloběžka pro mladé začátečníky

Za málo peněz hodně muziky... Pokud s koloběhem teprve začínáte a nechcete do nového stroje investovat majlant, KOSTKA HILL FUN KID (G5), koloběžka do 100 kg, je pro vás výbornou volbou. Aby nedošlo k mýlce... Tato koloběžka pro dospívající děti a dospělé je cenově přijatelná, přesto dotažená do posledního detailu. Stejně jako v případě všech ostatních koloběžek KOSTKA jsme si při její výrobě dali záležet, proto se vyznačuje precizním dílenským zpracováním.

Koloběžka HILL FUN KID (G5) je vybavena řidítka KOSTKA FBH 580-50 St, která v případě toho, že vaše dítko odroste jednoduše vyměníte za řidítka vyšší a koloběžka tak vydrží s dítětem až do dospělosti.

Koloběžka KOSTKA HILL FUN KID svou výbavou plně odpovídá požadavkům začínajícího koloběžkáře a její jízdní vlastnosti vás velmi mile překvapí. Vše začíná u vyladěné geometrie rámu, která zaručuje pohodovou a ničím nerušenou jízdu. Na jednokomorových ráfcích, obutých do plášťů Kenda, si doslova ujedete a véčkové brzdy Promax vás zase bez problémů zastaví. V případě, že budete koloběžku například převážet autem, jistě oceníte hliníkové náboje s rychloupínáky, díky nimž lze kola koloběžky snadno odmontovat a zmenšit tak její rozměry.


Garantujeme, že vás levná koloběžka KOSTKA HILL FUN KID ani přes svou poměrně nízkou cenu nezklame. Proto nečekejte a odrazte se vstříc lásce ke koloběhu. Věříme, že pohled na svět z nášlapu koloběžky vám v mžiku a navždy přiroste k srdci.

Barva Žlutá reflexní
Brzdy PROMAX
Délka 1 480 mm
Délka nášlapu 420 mm
Hlavové složení A-Head
Madla Gumová
Město Chvalitebná
Náboje Konusové 100 mm, NTN Japan (Průmyslová)
Nosnost rámu 100 kg
Obutí Kenda Khan
Paprsky Nerezové
Představec KOSTKA SK 2822 S
Ráfky RMX 21
Řídítka KOSTKA FBH 580-50 St
Rozvor kol 1040 mm
Silnice Chválitebná
Světlost nášlapu 50 mm
Terén Dobrá
Typ ventilku Autoventilek
Váha 8,8 kg
Velikost předního kola 20"
Velikost zadního kola 16"
Vidlice Pevná 20" - 100 mm
Výška 850 mm
Výška nášlapu 76 mm
Zátky řidítek Plastové