Kostka

Koloběžka KOSTKA TWENTY MAX DOG (G5), Mystic Grey Více

Výrobce: Kostka Kód produktu: KO647

7 724 Kč s DPH


Koloběžka na výlety se psem


Zažijte s koloběžkou KOSTKA TWENTY MAX DOG jedinečný způsob venčení, během kterého si můžete dát trochu do těla a váš pejsek se při něm příjemně vyběhá. Rychlost jízdy na koloběžce je totiž hodně podobná tempu volně běžícího psa, proto si takové výlety oba bezpodmínečně zamilujete.


Tato koloběžka pro psy a jejich páníčky je dodávána včetně pružného vodítka a amortizéru, takže stačí zapřáhnout a vyrazit za krásami světa.


Díky tomu, že se jedná o koloběžku s koly 20/20, je tento stroj velice obratný. Vybroušené jízdní vlastnosti jsou dány především geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Tyto prvky dodávají koloběžce dokonalou ovladatelnost a stabilitu. Díky nábojům Kostka HK 6524 RS to zase můžete vždy pořádně roztočit. K tomu vám dopomůže i zúžená koncepce rámu a vidlic, která zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Pro zvýšení nášlapu je model TWENTY MAX DOG vybaven distančním kroužkem, což zajišťuje lepší průjezdnost terénem. Tomu odpovídají také kola s terénním vzorkem, jež udrží stopu v jakýchkoliv podmínkách a stejně tak vám společně s brzdami Shimano 4000 pomohou zastavit i rozdováděného pejska. Aby byla koloběžka chráněná při kolizích s terénními nerovnostmi, je spodní část rámu opatřena speciálními sváry, které zároveň zvyšují její tuhost.


Pokud tedy chcete okusit ojedinělý pocit z jízdy ve spojení se svým čtyřnohým kamarádem, neváhejte a odrazte se na této koloběžce s malými koly vstříc velkým zážitkům.

Barva Mystic Grey
Brzdy Shimano 4000
Délka 1565 mm
Délka nášlapu 420 mm
Hlavové složení A-Head
Madla Tvrzená pěna
Město Nedostatečná
Náboje NTN Japan (Průmyslová), KOSTKA HK 6524 RS
Nosnost rámu 150 kg
Obutí Schwalbe Black Jack
Paprsky Nerezové
Představec KOSTKA SK 2822 S
Ráfky Dvoustěnné - DRAGON
Řídítka KOSTKA FBH 615-160 St
Rozvor kol 1080 mm
Silnice Dostatečná
Šířka řídítek 615 mm
Světlost nášlapu 50 mm
Terén Výborná
Váha 9,5 Kg
Velikost předního kola 20"
Velikost zadního kola 20"
Vidlice Pevná 20" - 65 mm
Výška 940 mm
Výška nášlapu 76 mm
Zátky řidítek Plastové odrazové