Kostka

Koloběžka REBEL MAX KID (G5) Více

Výrobce: Kostka Kód produktu: KO659

7 990 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Mystic Plum, Neon Lemon, Mystic StrawberryKoloběžka s nafukovacími koly, pro děti od 4 let


KOSTKA REBEL MAX KID je výborným strojem pro všechny malé uličníky a uličnice. Jedná se o dětskou koloběžku s nafukovacími koly, která vyniká velmi nízkou hmotností. Váží pouhých 5,4 kilogramů, čímž se řadí k nejlehčím dětským koloběžkám, které jsou na trhu k dostání.


Pokud chcete své ratolesti dopřát opravdu kvalitní dětskou koloběžku, na níž se bude moci dosyta vyřádit, s modelem KOSTKA REBEL MAX KID jistě nesáhnete vedle.
A víte, co je nejlepší? Tato koloběžka pro malé děti se umí proměnit i v koloběžku pro starší děti. Když její malý majitel povyroste, stačí přehodit řídítka do vyšší polohy.
Rám z vysokopevnostní oceli (CrMo) a použitá průmyslová ložiska dávají koloběžce KOSTKA REBEL MAX KID dokonalé jízdní vlastnosti. Pro zvýšení odolnosti a bezpečnosti rámu, který je mimochodem vyroben z letecké CrMo oceli, je spodní strana nášlapu opatřena speciálními sváry – prvek, které chrání rám při kontaktu s terénními nerovnostmi.


Správný a bezpečný úchop řidítek zajistí gripy, které jsou přesně uzpůsobeny velikosti dětské dlaně. Obdobně je tomu v případě brzdových pák Shimano 4000, jež jsou nastavitelné, a tak přesně padnou do ruky i těm nejmenším z nás. Brzdy samotné pak disponují dokonalou funkčností a vysokou spolehlivostí.


Barevné provedení dělá z koloběžky KOSTKA REBEL MAX KID designový skvost, za kterým se na ulici každý rád otočí. Nečekejte a dopřejte svému dítěti radost z pohybu. Věříme, že si tuto formu zábavy brzy a navždy zamiluje.


Prémiová česká dětská koloběžka byla vyvinuta bez kompromisů z těch nejlepších materiálů za použití nejnovějších technologií.
Brzdy Shimano 4000
Délka 1130 mm
Délka nášlapu 300 mm
Hlavové složení A-Head 1"
Madla Tvrzená pěna
Město Výborná
Náboje NTN Japan (Průmyslová), KOSTKA HK 6524 RS
Nosnost rámu 70 kg
Obutí Schwalbe Big Apple
Paprsky Nerezové
Představec KOSTKA FL 2822 S
Ráfky Remerx RMX 2021
Řídítka KOSTKA FBH 570-100 Al
Rozvor kol 775 mm
Silnice Výborná
Světlost nášlapu 40 mm
Terén Dobrá
Typ ventilku Autoventilek
Váha 5,4 kg
Velikost předního kola 16"
Velikost zadního kola 12"
Vidlice Pevná 16" - 65 mm
Výška 740 - 640 mm
Zátky řidítek Plastové odrazové
Šířka řídítek 420 mm